کلینک سیار دندانپزشکی در مدرسه/پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان از درمانِ آن به‌صرفه‌تر است

23 فروردين 1401
واحد سلامت دهان و دندان این معاونت در روز دندانپزشک اقدام به معاینه دهان و دندان دانش‌آموزان یک مدرسه در شهرستان بوشهر نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، واحد سلامت دهان و دندان این معاونت در روز دندانپزشک اقدام به معاینه دهان و دندان دانش‌آموزان یک مدرسه در شهرستان بوشهر نمود.

معاینات دهان دندان دانش آموزان این مدرسه با همکاری دندانپزشکان به صورت رایگان در کلینیک سیار دندانپزشکی معاونت بهداشت با همکاری آموزش وپرورش شهرستان بوشهر انجام گردید.

مدیر گروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی در حاشیه این برنامه گفت :  اقدامات پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان که شایع‌ترین موارد آن پوسیدگی دندان و بیماری لثه است بسیار به صرفه‌تر از درمانهای دندانپزشکی می‌باشد .

آناهیتا حق‌شناس افزود : درمانهای زود‌هنگام پوسیدگی‌های اولیه و بیماریهای لثه در افراد مستعد و آسیب پذیر جامعه از تحمیل هزینه‌های سنگین درمانی به مردم و دولت جلوگیری می‌کند.

23 فروردین‌ماه روز دندانپزشک یادآور زحمات و خدمات عزیزانی است که در سراسر کشور برای حفظ و ارتقای سلامت دهان ودندان مردم شریف تلاش می‌کنند.

در این مراسم مدیرگروه سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی و مدیریت هنرستان نمونه‌ی ریحانه از دندانپزشکان و دست‌اندرکاران تقدیر کردند.


کلمات کلیدی:
دندانپزشک     دندانپزشکی     دندان.سالم     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     هنرستان.ریحانه    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >