برنامه محله ارتقادهنده سلامت در بوشهر اجرا می‌شود

9 اسفند 1402
برنامه محله ارتقادهنده سلامت با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت کشور در بوشهر اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دکتر محمد مهدی خواجه‌ئیان، معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اولین نشست اجرای برنامه محله ارتقادهنده سلامت گفت : اجرای این برنامه می‌تواند در ارتقاء سلامت مردم، کاهش آسیب‌های اجتماعی و برقراری عدالت در سلامت نقش موثری ایفا کند.

حمیدرضا رصافیانی، رئیس گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت نیز گفت:  هدف از اجرای برنامه  افزایش مشارکت مردم در تعیین نیازهای محله در حوزه سلامت و اولویت‌بندی آنها و مشارکت در برنامه‌ریزی، اجرا و پایش مداخلات ارتقا‌دهنده سلامت در سطح محله است.

در ادامه آقای سجاد اسماعیل‌پور مسئول، قرارگاه مردمی تحول اجتماعی استان بوشهر، نیز در این نشست گفت : که هدف از اجرای این برنامه هماهنگی و هم افزایی دستگاه‌های مختلف  برای اجرای بهتر مداخلات ارتقای سلامت در سطح محلات با مشارکت مردم است و دفتراموراجتماعی استانداری بوشهر از تمام ظرفیت های خود برای اجرای مطلوب برنامه استفاده خواهد کرد.

برنامه محله ارتقادهنده سلامت با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت کشور در 330 محله در سطح کشور برگزار می‌شود که در استان بوشهر در ۹ محله شهر بوشهر و ۵ محله شهر برازجان اجرا خواهد شد.

 

پایان خبر

 

 

 


کلمات کلیدی:
معاونت.بهداشت     کانون.سلامت.محله     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     استانداری.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >