بهبود شرایط، تنها راه ماندگاری کارکنان در عسلویه است/ لزوم مشارکت همه‌جانبه در مقابله با پشه آئدس

10 تير 1403
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بهبود شرایط موجود راه‌حل ماندگاری کارکنان در عسلویه است

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجویی فرد در سفر به شهرستان عسلویه عنوان کرد: با توجه به درخواست بالای انتقالی کارکنان شهرستان عسلویه لزوم ایجاد شرایط بهتر جهت ماندگاری کارکنان باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در نشست با فرماندار شهرستان عسلویه مشکلات و چالش‌های موجود را مورد بررسی قرار دادیم و تلاش می‌کنیم با نشست‌های بیشتر به راه‌حل مناسبی جهت بهبود شرایط حوزه سلامت عسلویه برسیم.

دکتر برجویی فرد بیان کرد: همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با شبکه بهداشت و درمان در بهسازی محیط و مقابله با پشه مهاجم آئدس می‌تواند از پیشروی این حشره جلوگیری از و بروز بیماری‌های منتقله از آن را به حداقل برساند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، دکتر قاسم برجویی فرد معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سفر یک‌روزه به عسلویه با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان ضمن بازدید از پروژه در حال احداث کلینیک تخصصی و مرکز پایش سلامت شهر نخل تقی و نشست با فرماندار عسلویه، در نشستی صمیمی با کارکنان شبکه بهداشت و درمان عسلویه شنونده مشکلات آنان بود و قول مساعد جهت کمک به رفع این مشکلات را داد.


کلمات کلیدی:
    نشست     معاون.     بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     فرماندار    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >